od 1994 roku
Zadzwoń teraz: 501 107 958
Napisz teraz: biuro@abax.waw.pl

Sprzątanie hal, garaży i magazynów

Oferujemy sprzątanie hal, garaży i magazynów. Utrzymanie czystości nie dotyczy jedynie mieszkań, biur, urzędów czy miejsc publicznych. W przypadku powierzchni użytkowych jest ona tym bardziej konieczna, że hale, garaże czy magazyny są pełne zakamarków, w których gromadzą się zanieczyszczenia pochodzące ze składowanych materiałów i urządzeń technicznych, a także kurz i drobnoustroje. Praca w takich warunkach jest zagrożeniem dla zdrowia, ale to niejedyny powód, dla którego warto skorzystać z naszych usług.

 

Czyszczenie i konserwacja to konieczność w przypadku powierzchni użytkowych

Przekonanie, że hale i magazyny mogą się one obyć bez środków czystości, może doprowadzić do degradacji materiałów, z jakich zostały stworzone. Dotyczy to zwłaszcza betonowej posadzki, która wydaje się elementem trwałym, niewymagającym konserwacji. Wiele nowo wybudowanych hal czy podziemnych garaży posiada podłoże betonowe pokryte żywiczną powłoką. Mimo że jest ona wytrzymała i chroni wylewkę, sama wymaga stałego czyszczenia i konserwacji. Regularne usuwanie piasku, ziemi i innych zanieczyszczeń pozwala na wolniejsze ścieranie się warstwy ochronnej i utrzymuje estetykę miejsca na bardzo dobrym poziomie.

 

maszyna do sprzątania garaży

 

Utrzymujemy podłoże w dobrej kondycji na lata

Nasze usługi obejmują nie tylko dbałość o estetykę pomieszczeń i zdrowie pracowników, ale także zabezpieczenie podłoża przed korozją biologiczną i atmosferyczną. Powstawanie nowych porów w niezabezpieczonym betonie prowadzi do wykruszania i ubytków w nawierzchni. Mycie i impregnowanie organicznej nawierzchni, które pracownicy naszej firmy przeprowadzą starannie i sprawnie, pozwoli na dłuższy czas zabezpieczyć podłoże przed ziemią, piaskiem, resztkami śniegu i soli nanoszonymi na nie podczas codziennego użytkowania.

 

Pełny serwis i dobre ceny – Twój partner w utrzymaniu czystości

Oferta Abax obejmuje regularne i okazjonalne sprzątanie hal, garaży, warsztatów i magazynów przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które gwarantują zauważalny efekt, nawet w przypadku uporczywych, trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. W skład wykonywanych przez nas czynności wchodzą:

  • serwis dzienny w zakresie sprzątania garaży w galeriach handlowych i na osiedlach mieszkaniowych
  • mycie maszynowe powierzchni wspólnych
  • czyszczenie maszynowe powierzchni magazynowych i garaży
  • konserwacja podłoża betonowego
  • mycie okien
  • pranie okładzin i wykładzin
  • czyszczenie pomieszczeń gospodarczych, technicznych itp.

 

Używamy wyłącznie sprawdzonego sprzętu do czyszczenia dużych powierzchni oraz specjalistycznych środków myjących i konserwujących. Gwarantujemy wyraźnie zauważalny efekt, choć nasze usługi powodują nie tylko poprawę efektu wizualnego. To także lepsze warunki higieniczne dla ludzi i zabezpieczenie przed zużywaniem się powierzchni i elementów konstrukcyjnych pomieszczeń.