od 1994 roku
Zadzwoń teraz: 501 107 958
Napisz teraz: biuro@abax.waw.pl

Sprzątanie osiedli – Warszawa

Oferujemy kompleksową usługę prac porządkowych osiedli mieszkaniowych.

Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas 24 letniej działalności na ryku usług porządkowych, pozwala nam zadowolić wszystkich mieszkańców.

Prace konserwacji zieleni oraz sprzątanie osiedli – Warszawa i okolice

Posiadamy cały niezbędny sprzęt mechaniczny do wykonywania wszystkich prac sprzątania i konserwacji zieleni. Specjalizujemy się w sprzątaniu osiedli mieszkaniowych w Warszawie i okolicach.

Jakość usług, które świadczymy poparte są licznymi referencjami naszych kontrahentów.

Wspólnie z Klientem ustalamy optymalny zakres prac oraz częstotliwość i czas ich wykonania.

W początkowym okresie doczyszczamy obiekt do naszych standardów.

W ramach naszych usług zajmujemy się również pielęgnacją zieleni.

Na terenie osiedla zatrudniona zostanie osoba z wiedzą i doświadczeniem w zakresie konserwacji i pielęgnacji zieleni.

Abax Sprzątanie

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych – dlaczego warto wziąć nas?

Polacy coraz chętnie korzystają z usług profesjonalnego sprzątania osiedli mieszkaniowych. Wraz z rosnącym popytem rośnie również liczba podmiotów świadczących tego typu usługi. Czym się zatem kierować, wybierając firmę sprzątającą? Dlaczego warto skorzystać z ich usług? Kto jest za to odpowiedzialny?

Firma sprzątająca osiedla mieszkaniowe – zalety

Każdy mieszkający nieco dłużej na osiedlu mieszkaniowym z pewnością pamięta czasy, gdy na każdej klatce wisiały rozpiski, informujące kto w danym tygodniu odpowiedzialny jest za jej sprzątanie. Często na osiedlu zatrudniony był tzw. gospodarz lub nawet kilku, których zadaniem było troszczeniem się o tereny zielone, a także utrzymanie porządku i czystości. Czasy się jednak zmieniają i otwarte niegdyś tereny zastąpione zostały zamkniętymi osiedlami, a większość mieszkańców osiedli narzeka na brak czasu, trudno więc byłoby im wywiązywać się z obowiązkowego sprzątania.

Właśnie dlatego idealnym rozwiązaniem dla większości osiedli mieszkaniowych jest skorzystanie z usługi sprzątania osiedli mieszkaniowych. Usługi wykonywane są przez wyspecjalizowaną ekipę, która zajmując się tym codziennie, ma doświadczenie pozwalające wykonywać pracę sprawnie i efektywnie. W dodatku wypada znacznie lepiej pod względem finansowym, niż zatrudnianie kogoś „na pełen etat”.

Sprzątanie osiedli (Warszawa) – co wchodzi w skład oferty?

W związku z tym, że potrzeby niemal każdego osiedla znacznie się od siebie różnią, nie można w prosty sposób scharakteryzować, co wchodzi w skład usługi. Nasza oferta jest elastyczna, dostosowana do potrzeb danego osiedla. Najczęściej, podstawową ofertą, którą świadczymy, jest:

  • sprzątanie klatki,
  • mycie okien.

Bardzo często poza sprzątaniem osiedli, klienci decydują się również na:

  • sprzątanie i koszenie trawników,
  • konserwację terenów zielonych,
  • odśnieżanie.

Nasza oferta jest jednak bardzo elastyczna i z pewnością jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb osiedla, w którym mieszkają nasi klienci.

Topowa firma do sprzątania osiedli mieszkaniowych w Warszawie

Od dokonania dobrego wyboru w największym stopniu uzależnione jest czy jego mieszkańcy są zadowoleni z usług sprzątania. Dla dobrego wykonawcy najważniejsze będzie wykonanie usług terminowo i w sposób zadowalający klientów. W kwestię jego wyboru warto włączyć się samemu, nie czekając aż spółdzielnia czy zarząd wspólnoty kogoś odnajdzie. Istotną sprawą, o której nie można zapomnieć przy wyborze, jest opinia o firmie, wystawiana przez poprzednich klientów, doświadczenie na rynku, wykorzystywany sprzęt, a także fakt, czy prace wykonują zatrudnieni u nich pracownicy, czy raczej zlecają wykonanie prac podwykonawcom.

Możemy zagwarantować, że zdobyte doświadczenie pozwala nam nie tylko wykonywać powierzone prace szybko, terminowo i z dbałością o detale, ale również jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjną cenę, dzięki czemu nasze usługi cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzięki posiadaniu wykwalifikowanej kadry mamy pewność, że prace wykonane będą terminowo i zgodnie z planem. 

Jak zawrzeć umowę na sprzątanie osiedli i kto jest za nią odpowiedzialny?

By móc podpisać umowę należy być oficjalnym reprezentantem wspólnoty bądź osiedla, upoważnionym do jej zawarcia. W większości przypadków w tej roli może występować zarząd wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej. Warto wiedzieć, że chociaż na osobach podpisujących umowę ciąży odpowiedzialność za wybór właściwej firmy, to podpisana umowa nie jest dożywotnia – w przypadku niewłaściwego wywiązywania się z jej zapisów taką umowę można łatwo zerwać. Istotnymi punktami, które powinny się w niej znaleźć, są zapisy dotyczące zakresu wykonywanych prac, daty i terminy, kiedy powinny być ukończone, wyznaczenie strony odpowiedzialnej za dostarczanie środków wykorzystywanych podczas sprzątania i prac konserwacyjnych. Powinny się w niej znaleźć również informacje dotyczące częstotliwości sprzątania, informacje o usługach, które mogą być objęte dodatkowymi płatnościami (np. odśnieżanie za każdym razem, gdy spadnie śnieg), a także wzmianka o karach umownych, za niewywiązanie się z jej zapisów i informacje o czasie trwania i możliwościach rozwiązania jej samej.

Prowadzimy także odśnieżanie. Zapraszamy do kontaktu.

Abax Sprzątanie

Mycie maszynowe garaży
Sprzątanie osiedli Warszawa - sprzątnie garaży podziemnych Sprzątanie osiedli Warszawa - maszyny do sprzątania Sprzątanie osiedli Warszawa - sprzątanie parkingów
Sprzątanie terenów zewnętrznych


Koszenie trawników - Sprzątanie osiedli WarszawaSprzątanie chodników na osiedlach - Sprzątanie osiedli WarszawaOsiedle mieszkaniowe - Sprzątanie osiedli WarszawaSprzątanie osiedli mieszkaniowych - Warszawa

Odśnieżanie


Odśnieżanie - Sprzątanie osiedli - WarszawaOdśnieżanie - Sprzątanie osiedli - WarszawaZmiatanie chodników - Sprzątanie osiedli - Warszawa